Kontakt

Kontakt

Kontakt psychoterapeutická ordinace Sukova 4, Brno.

Psychoterapeutická ordinace Sukova 4, Brno

Jak mě můžete kontaktovat?

Chcete-li přijít na poradenskou, psychoterapeutickou nebo supervizní konzultaci v místě mého pracoviště v centru Brna, je třeba domluvit Vaši návštěvu předem.

Kontakt je možný e-mailem (doba odezvy bývá zpravidla do jednoho až dvou dnů) nebo telefonicky (pokud nereaguji, pracuji pravděpodobně s jinými klienty a ozvu se Vám co nejdříve zpět). První setkání se aktuálně daří realizovat, bohužel, až v průběhu cca jednoho či dvou měsíců, v případě urgentnějších situací však často i dříve.

Rezervovaný termín, prosím, považujte za závazný. Nebudete-li se moci ze závažných důvodů dostavit, je zapotřebí se nejméně dva dny předem omluvit, a to buď telefonicky nebo prostřednictvím sms zprávy. V opačném případě bude nutné neproběhlou konzultaci uhradit v plné výši. Na dohodnutá sezení přicházejte, prosím, včas – raději několik minut vyčkejte v naší čekárně.


Adresa:

Sukova 49/4 – 5. patro (od výtahu chodbou vlevo – působím v prostorách Ordinace klinické psychologie Profero, s. r. o.), 602 00 Brno – město

Telefon:

+420 728 987 658

Email:

kolar@kolar-psychoterapeut.cz

Doprava:

V místě bývá komplikovaná možnost parkování, doporučuji proto spíše využití městské hromadné dopravy – zastávka Malinovského náměstí. Pro vyhledání vhodného spojení můžete použít elektronický jízdní řád.


V případě zájmu o lektorské a skupinové formy supervizních služeb mě, prosím, oslovujte ideálně e-mailem. Na vhodném čase eventuálního telefonického spojení či osobního setkání se posléze domluvíme. Kontakt je rovněž možný skrze aplikaci LinkedIn.